13 Mayıs 2013 #1792935

Tivibu HD Yayınlar ve Tekrar İzle Çalışmıyor!

25 Nisan'da bağlanan üyeliğimde HD yayınların ve Tekrar İzle'nin çalışmadığını gördüm ve 29 Nisan'da Çağrı Merkezinden arıza bildirimi yaptım.Ancak bugün 11 Mayıs, bugüne kadar ne arayan oldu ne de soran.Problem henüz giderilmedi. Çağrı merkezini aradığımda "kayıt aldık" diyorlar. Tivibu bu muymuş?

Uygar 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Uygar13 Mayıs 2013

    Telefonla aradığımızda da aynı robotik cevabı veriyosunuz. En kısa süre' nin ne olduğunu açıklayabilir misiniz?

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön