01 Şubat 2014 #2269898

Tivibu Haksız Ücret Alıyor

Ben maxi paket Tivibu kullanıcısıyım. Aylık ücreti 12,90 (1 ocak itibariyle 14,90) olmuş benden her ay 20 TL'ye yakın bir ücret kesilmiş. Müşteri hizmetlerini arayıp nedenini sorduğumda 3 tane sinema kanalının açık olduğunu ve bu yüzden fiyatın böyle olduğunu söylediler. Açık olduğunu söyledikleri kanallar 2 aylık ücretsiz deneme süresi haricinde hiç açılmadı. Benim bu kanallara üyeliğim ne yazılı ne de sözlü olarak kesinlikle olmadı.


Müşteri hizmetlerine bunları söylediğimde kanalların açık olması lazım, üyeliğimi de sözlü olarak yapmış olabileceğimi ses kayıtlarından ortaya çıkacağını söylediler ve halen de çıkaracaklar. Beni arayacaklar kim bilir kaç ay sürer.

Uğur 82 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Şubat 2014

    zere kadar güvenim kalmadı,

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön