13 Ocak 2015

Tivibu Haksız Para Kesintisi Yapıyor

Ben TTNET üyesiyim ancak benim hiç kullanmadığım ve daha ilk baştan bunu kullanmayacağımı beyan ederek iptal ettirdiğim halde faturada televizyon adı altında bir ücretlendirme bulunmaktadır. Eğer TTNET bu sıkıntıyı halletmez ise en kısa zamanda iptal ettirmeyi düşünüyorum. Ayrıca müşteri temsilcisi nuran adında bir bayan yardımcı olmamak için elinden geleni yaptı ve yardım etmediği gibi benim sıkıntıma çözüm bulmadan kaçar gibi iyi günler diyorum diyerek kaçar gibi telaffuzda bulundu. Bunlar benim için yeterli bir iptal sebebidir. Eğer ben sıkıntı olduğunda yardım edecek bir muhatap bulamıyorsan gereğini yaparım.

Mesut 357 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön