18 Ocak 2014 #2242720

Tivibu Habersiz Üyelik Yaptı!

6 GB kotalı TTNET Yalın ADSL abonesiyim. 12 ay taahhütlü TTNET Üniversiteli Yalın internet kampanyasına abone olurken telefonda TTNET yetkilisine toplam ne kadar ücret ödeyeceğimi sorduğumda, 12 ay boyunca 29.99 paket ücreti ve 3 TL abonelik ücreti olarak toplamda 33 TL ödeyeceğimi söyledi.


Tivibu üyeliği ile ilgili herhangi birşey söylemedi. Ancak 2 aydır gelen faturalarda Tivibu web üyeliğim olduğu görülüyor. 6 GB kotası olan bir pakete Tivibu web üyeliği ekleyecek olan bir firmadan şikayetçiyim. Ses kayıtlarının tekrar gözden geçirilmesini ve tTivibu üyeliğimin iptal edilmesini, edilemiyorsa ADSL+Tivibu hizmetlerinin ikisininde iptal edilmesini istiyorum.

Abdurrahman 123 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön