21 Şubat 2013

Tivibu Habersiz Abonelik Başlatılmış 3 Yıldır Para Kesilmiş!

Bilgimiz dışında 2010 yılında bir tivibu aboneliği başlatılmış ve fatura kalemlerini yeni incelediğim için bunu farkettim. Yani 3 yıldır bizden habersiz para kazancı sağlanmıştır. Şikayetimi Ttnet'e ilettiğim 15 günlük süre içerisinde sürekli inceleniyor ve evrak bekleniyor diye mantıksız bilgiler verilmekte. Max. inceleme süresinin üzerinde olup bu süreç acil olarak çözümlenip paramın nakit olarak iadesini istiyorum.

Murat 184 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Murat25 Şubat 2013

    Merhaba , 25.02.2013 tarihinde Münevver Hanımla beraber 113970153 nolu kayıt oluşturulmuştur. Bana aktarılan bilgide benim fatura borcumun bulunduğu ve hakkım olan iadenin faturadan düşüleceği söylendi. Fakat benim hakkım olan iadenin ben kayıtlarımdada nakit olarak iadesini belirtmiştim. Benim ödemem gereken borç benim sorumluluğumdadır. Sizin benden haksız olarak nakit almış olduğunuz ücretin bende belirtmiş olduğum iban numrasına iadesini ısrarla talep ediyorum. En kısa sürede çözüm beklemekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön