14 Eylül 2015

Tivibu Go Paketine Talebim, İsteğim ve Bilgim Olmadan Üye Yapılmış Olmam

TTNET fiber internet abonesiydim. 15/08/2015 tarihinde 24 aylık taahhütlü abonelik sürem dolunca, Türk Telekom, İstanbul, Gaziosmanpaşa Müdürlüğü'ne başvurarak internetimi kapattım. Ancak kısa süre sonra tarafıma 139,50 TL'lik bir fatura geldi. Faturayı incelediğimde faturanın 99,00 TL'sinin Tivibu go paketine ait olduğunu gördüm. Benim böyle bir pakete aboneliğim söz konusu değildi.


Hemen TTNET'in müşteri hizmetleri telefonunu (4440375) aradım. Müşteri hizmetleri temsilcisine durumu anlatıp, faturaya itiraz ettim. Böyle bir aboneliğe talepte bulunmadığım gibi abone yapıldığıma dair en ufak bir bilgi tarafıma verilmemişti. TTNET'in bu uygulamasını kurumsal kimliğine hiç yakıştıramadım.

Mehmet 272 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Ocak 2016

  Sonundatescil edildi

 • Mehmet14 Eylül 2015

  TTNET müşteri temsilcisi tarafından arandım ama mağduriyetimin giderilmesi anlamında hiçbir işlem yapılmadı. Bizi arayan müşteri temsilcisinin de problemi çözme yetkisi yok zaten. Üstelik Türk Telekom Müdürlüğü'ne başvurup internetimin iptali için yaptığım müracaatla ilgili de herhangi bir işlem yapılmadığı, internetimin halen aktif olduğu müşteri temsilcisi tarafından tarafıma bildirilmiştir. TTNET'in bu sorumsuz uygulamalarına karşı Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum. Gerekirse Tüketici Mahkemesine de başvuracağım.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön