17 Ocak 2014 #2240602

Tivibu FX Dizi Kanallarımı Habersiz Paketten Çıkardı!

Haziran - Temmuz gibi maksi pakete üyelik yaptırdığım Tivibu'da, benden habersiz devamlı izlediğim dizi kanalları olan FX kanalları bir üst paket olan maksi plus + tarifesine geçirildi. Zaten FX kanalı var diye bu paketi seçmiştik yoksa standart paket alırdık. Şimdi bu kanalları izlemek için bizden ayda 20 TL fazladan vererek maksi plusa geçmemiz isteniyor.


Nede olsa sözleşmede kanal garantisi vermemişsiniz. Açıkçası kendimi yanıltılmış hissediyorum ve eminim ki bir çok FX izleyicisi de benim gibi düşünüyordur. FX kanallarımızı geri verin. TTNET yönetimini bu konudan dolayı kınıyoruz.

İnan 228 Okunma

Cevaplar

 • İnan22 Ocak 2014

  Sizin bulduğunuz çözüm değil, sadece hak tanımamazlık. Sorunumu çözmek bir yana aynı tavrı devam ettirmeniz insanı çileden çıkartıyor! Halen benden hakkım olan kanallar için aylık 20 tl ücret istenmeye devam edildi.

 • İnan22 Ocak 2014

  Sorunumu çözmek bir yana aynı tavrı devam ettirmeniz insanı çileden çıkartıyor! Halen benden hakkım olan kanallar için aylık 20 tl ücret istenmeye devam edildi. Sizin bulduğunuz çözüm değil, sadece hak tanımamazlık. Ya gereğini yapıp kanallarımızı geri verin ya da tüketici haklarına gidip, akabinde 6 ay kalan taahhüt bitiminde aboneliği anında sonlandıracağımdan en ufak bir şüpheniz olmasın. Müşteri memnuniyeti adı altında beni bir daha arayıpta aylık 20 tl istemeyin sakın!

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön