22 Haziran 2015

Tivibu Full Paket Mağduriyeti!

2 sene taahhüt vererek, aralık ayında belgesel, film ve spor kanallarının izlenebildiği Full paket üyesi oldum fakat gelin görün ki "spor kanalları" dahil olarak sattıkları full paketi şu an sinema paketine çevirmişler. Spor paketleri için üst üyelik gerekiyor. Tüketici Mahkemesi'ne başvurmadan önce firma beni aşağıdaki konuda bilgilendirirse sevinirim:


28.11.2013 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 6502 numaralı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun'un 4. maddesinin 2. fıkrasında açıkça "Sözleşmede öngörülen koşullar, sözleşme süresi içinde tüketici aleyhine değiştirilemez. " şeklinde açıkça belirtilmesine rağmen yapılan bu kanunsuz eylemin dayanağı nedir?

Mithat 629 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 22.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön