19 Eylül 2013 #2019130

Tivibu Ev'in Tüm Cihazlarını Teslim Ettiğim Halde 456 TL Fatura Kesti!

Geçen ay TTNET'i ve Tivibu'yu Sincan Telekom Müdürlüğünde kapattırdım ancak benden almış olduğum modem, receiver vs. bütün verdiklerini istediler ben de tek tek bütün ekipmanları verdim. Kapatma işlemini yapan çalışanda tek tek kontrol etti ve kapatma işlemini gerçekleştirdi.


Ben teslim alındı belgesi istedim ancak öyle bir uygulama olmadığı söylendi. Şimdi receiver teslim edilmedi diye 456 TL fatura gönderilmiş bana ödemem gerektiği söyleniyor. Cidden TTNET tam bir suistimalci.

Yavuz 76 Okunma

Cevaplar

  • Yavuz26 Eylül 2013

    Bilgilendirme yapıldığı söyleniyor ancak Telefonla veya mail ile ilgili firma tarafından herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır. Şikayetimin akibeti hakkında her hangi bir bilgim bulunmamaktadır.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön