04 Eylül 2015
Yorum Yap
#3643578

Tivibu Eksik Kanal!

Tivibu'nun resmi internet sayfasında Sinema Paketinde aynen şu ifadeye dayanarak başvuru yaptım: Fox Life, fX, fox Crime gibi dünyanın en popüler dizi kanallarındaki dizileri Amerika yayını ile aynı anda veya hemen sonra takip edebilir; veya Discovery, National Geographic ve BBC gibi en kaliteli belgesel kanallarını izleyebilirsiniz. Hepsi tek pakette! Ama kurulum yapıldıktan sonra Fox Life, fX, National Geographic gibi bahsedilen birçok kanal yoktu. Normal bir uydudan hiçbir farkı yok. Müşteri hizmetlerini aradım. TTNET interneti de kullanırsam bu kanalları izleyebileceğimi söyledi. Ama sayfalarında böyle bir şey yazmıyor. Resmen insanları kandırıyorlar. Dava açacağım. Şikayetçiyim.

Ahmet 1.508 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet07 Eylül 2015

    Müşteri hizmetleri beni aradı. Şikayetimde haklı olduğumu ama kendilerin yapabileceği bir şey olmadığını, sadece ana sayfalarındaki ifadeyi düzeltebileceklerini söylediler. Yazıklar olsun. Davamı açacağım. Milleti kandırıp haksız kazanç elde ediyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları