24 Ocak 2015 #2999368

Tivibu Cihaz Sorunumu Gidermedi

Kasım ayında Tivibu - internet - telefon 3'lü paket aboneliğine başvurduk ve taahhüt imzaladık. Biten aboneliğimiz sonrası Tivibu cihazımızı teslim edip makbuzunu almamıza rağmen sistemde cihazı teslim etmediğimiz göründüğü için yaklaşık iki hafta Tivibu cihazı bekledik. Fakat ısrarla sizde cihaz var gözüküyor denilip yenisi getirilmedi.


Biz itiraz edince telefondaki temsilci bize Tivibu taahhüt iptal ettirtti ve yeni kayıt açtırın dedi bizde temsilci bayanın sözüyle Tivibu'yu iptal ettik. Eşim tekrar başvuru yapmaya gittiğinde biz maksimum HD paket 9 TL iken 20 TL'ye yükseldiğini öğrendi ve tekrar başvuru yapamadı. Maalesef ne TTNET ne de Tivibu mağduriyetimizi gidermedi.

Neşe 336 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön