07 Mayıs 2013

Tivibu Bir Buçuk Ay Oldu Hala Bağlantı Yapacaklar!

28/03/2013 tarihinde ttnet in kampanyası ile adsl ve tivibu ya abone oldum. Ttnet yetkilisi 49,9 a bütün masrafların içinde olduğunu belirtti ve hem adsl hemde tivibu hizmetlerinden yararlanacağımı söylediler.


Bunun üzerine ben dahil 4 kişi abone olduk ve sorunlar başladı, ve sorunları şöyle sıralaya bilirim. 1) Tivibu bağlantısı yapılmadı bir buçuk ay oldu henüz bağlantı yapılmadı
2) 49,9 dışında başka hiçbir ücret alınmayacağı söylenmesine ve bağlantı ücretinin olmadığını tivibuya ekstra para ödemeyeceğimize rağmen 6 tl her ay ekstra ücret çıkmaktadır. Defalarca aramama rağmen tivibu bağlantısı için bağlantıya geçilmedi.

Adnan 177 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön