28 Mart 2013 #1712870

Tivibu Bilgim Dışında Üyelik Yapılmış!

1 saat önce Ttnet müşteri hizmetleri servisinden arandım ve 1 nisandan itibaren 4,99 TL tutarında bir Tivibu üyeliğimin faturaya yansıtılacağı bilgisini öğrendim. Bunun üzerine Müşteri hizmetlerini tekrar arayarak bilgi aldım ve 2010 yılından bu yana üyeliğim olduğunu ilettiler . Hat benim üstüme değil ama benim böyle bir talebimin olmadığını söyledim kapatın lütfen dedim hat sahibiyle görüşmemiz gerekmektedir cevabını aldım. Bu üyeliği hat sahibi bilgisi dahilinde mi gerçekleştirdiniz sorusuna cevap alamadım. Çünkü böyle bir talebimiz olmadı. Bu geçen zaman zarfında da bu üyeliğin ücretlerini tahsilatının yapıldığını da öğrendim.

Yasin 22 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön