06 Ocak 2014

Tivibu Bazı Kanalları Üst Pakete Taşıdı!

Bir ay önce almış olduğum ve 1 yıl taahhüt verdim. Yapılan reklamda almış olduğum paket içinde belgesel kanalları NG Wild ve NG Adventure ve Fox Life, FX ve Fox Crime gibi kanallar vardı. Benim satın Tivibu'yu satın almamın bir nedeni de bu idi. Kanalları üst pakete geçirdiler ve genellikle izlediğim bu kanalları artık izleyemiyorum. Yayınlanan kanalların uyduda yayını var. Müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir sonuç alamadım.

Ben bu kanalların üst pakete geçmeden önce abone olduğum için taahhüdüm bitene kadar izlemem gerekli. Bana 1 yıl taahhüdü imzalattıktan sonra bunu yapmak firmanızın reklam yanıltmacasına girer. Sorunun firmanız tarafından acilen çözümlenmesini talep ediyorum.

Cihad 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön