19 Şubat 2013

Tivibu Bağlantım Yapılmadı!

Bundan iki ay önce Tivibu+telefon+internet paketi aldım. Şu tarih oldu, telefon ve internetim çalışmasına rağmen Tivibu ile ilgili hiçbir işlem yapılmadı. Sırf bu Tivibu paketi için dünya kadar para verip evime Full Hd bir televizyon aldım. Konu ile ilgili destek almak için müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana bulunduğum bölgemde Tivibu alt yapısı olmadığını bu nedenle bağlantının yapılamayacağını söylediler.


Madem benim bulunduğum yerde alt yapı yok peki o zaman birisi bana komşumun evinde kullandığı Tivibu'nun ne olduğunu açıklasın. O kadar reklam verip insanları cezbediyorsunuz. Sonra da hizmet alacağımız zaman bir sürü olumsuzlukla bizi uğraştırıyorsunuz.

Ferhat 33 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat25 Haziran 2013

    Şikayetim ile ilgili tarafıma mail atıldığı söyleniyor fakat:?) __-sözü edilen bu mail ne yazık ki tarafıma iletilmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön