14 Şubat 2013

Tivibu Aktivasyon Sorunum Çözülmedi!

Daha önceki şikayetim üzerine Ttnet standart bir cevapla yorum olarak geri döndü. Ertesi gün ise bağlı olduğum Fatih Ttnet Bölge Müdürlüğü'nden teknik birim beni arayarak 1 aydır (artık 1 buçuk ay) gerçekleşmeyen Tivibu aktivasyon sorunumun çözüldüğünü iletti. Sayısını unuttuğum kere güvendiğim TTnet'e bir kere daha inanıp akşam eve gitmeyi bekledim; sonuçsa fiyaskoydu. Hiçbir şeyin düzeldiği yok, üzerine defalarca bildirimde bulunmama rağmen hiç kimse sorunumla ilgilenmiyor ve "Ttnet sorununuzu çözdük" diyerek yanıltıyor. Bu oyalama taktiği mi teknik yetersizlik mi? Tekrar söylüyorum, TTnet, sayenizde hayatımın en kötü müşteri deneyimini yaşamaya devam ediyorum.

Orkun 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Orkun15 Şubat 2013

    Dalga mı geçiyorsunuz? En kısa süre anlayışınız nedir 6 ay mı? Ekim ayından beri mağdur durumdayım ve hala aynı standart cevaplarla geliyorsunuz. Sadece bu siteye 2 ayrı şikayet kaydı açtım, müşteri hizmetlerini arayışımın ve mail atışlarımın sayısını hatırlamıyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön