04 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1779271

Tivibu 3 Haftadır Şikayetim İşleme Alınmıyor!

Tivibu üyeliğimi kapadım ve cihazı teslim ettim,teslim ettiğime dair belge elimde olmasına rağmen benden cihaz parası kesildi ve geri ödeme talebinde bulundum 3 haftadır bir kaç kez arayıp şikayetimi bildirdiğim halde geri dönüş olmadı.

Tahsin 448 Okunma

Cevaplar

 • Tahsin13 Mayıs 2013

  Şikayetimi yazdıktan bir gün sonra müşteri temsilcisi bana ulaştı ve yaklaşık bir haftalık süreç sonrasında sorun çözüldü 7 gün içinde cihaz parasını banka hesabı aracılığıyla iade edeceklerini söylediler. Dikkatimi çeken nokta şikayetvar.com a yazdıktan sonra anında ilgilenmeleri ve sorunu çözmeleri oldu.Teşekkürler şikayetvar.com :)

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tahsin05 Mayıs 2013

  Bir hafta önce tivibu bağlattım kurulum sonrası cihazın ve kumandasının ikinci el olduğunu fark ettim.müşteri hizmetlerine cihazın sorun olmadığını ama kumandasının ikinci el olmasını kabul edemeyeceğimi bildirdim fakat normal olduğunu söylediler.Hijyenik olarak durum kabul edilemez ama yapabilecek tek şey kullanmamak sanırım.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler