04 Aralık 2013

Tivibu 3 Gündür Arızayı Gidermedi!

3 gündür Tivibu ev yayınımda ooo1 hata koduyla görüntü alamamaktayım. Sorun yetkililerce sorgulandığında şahıs kaynaklı yani genel bir sorun olmadığı ve en yakın zamanda dönüş yapılacağı söylenildiği halde 72 saattir bir çözüm bulunamamaktadır. Nasıl bir sorun ve nasıl bir altyapı eksikliğidir ki bu sorun halledilemedi.

Tivibu'nun bu kadar sorun yaratacağını herkes söylüyordu da ben de inatla üye oldum. Şimdi ay sonunda da 30 günlük hizmet bedeli yansıtırlar faturaya. Maalesef bir türlü alamadığım hizmet. Acilen diye herhalde 5 kere kayıt bıraktığım halde dönüpte bilgi veren yok. Müşteriyle bu kadar ilgili bir kurum anlayacağınız. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ece 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön