30 Ağustos 2013 #1983841

Tivibu 2 Haftadır Kurulumu Yapmadı!

1 ay önce TTNET'in 3'lü avantaj kampanyasıyla Tivibu'ya da abone olduk. İki hafta önce Tivibu'yu kurulum yapmak için müsaitim, lütfen ilgili birimi yönlendirin dememe rağmen bu süre zarfında kimse kurulum için aramadı.


İki haftadır değerli müşterimiz, 1518*** numaralı şikayetiniz ile ilgili inceleme ve çalışmalarımız devam etmektedir mesajından başka hiç bir şey yok.


Bu süre zarfında TTNET 4 kere aradım. 4'ünde de aynı cevap. İlgili birimler en kısa sürede size yanıt verecektir. Konu acildir.


TTNET'in bizlere verdiği değer bu mu? Kurulum randevusu vermek için müşteri iki hafta bekleyecekse, randevu tarihi kim bilir kaç hafta sonraya verilecek.

Ozan 49 Okunma

Cevaplar

 • Ozan07 Aralık 2013

  4 ay sonra bağlayabildiniz. Gerçekten bravo...

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ozan11 Eylül 2013

  Hiç bir şekilde firma bana geri dönüş yapmadı

 • Ozan30 Ağustos 2013

  Çağrı merkezi tam 4 kere arandı. Şikayetvar.com'un bunları cevap olarak almaması lazım

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön