11 Nisan 2013 #1736877

Tivibu 2 Aydır Müşteri Hizmetlerinden Haber Bekliyorum!

2 ay önce Tivibu üyeliğimi nakil yaptırdım. Nakil işlemi sırasında Tivibu için çekmesine dair bir bilgi verilmedi. Daha sonra telefonla aradılar Tivibunun çekmediğini ve kullanamayacağımı söylediler. Ancak evime gelip kurulum yapılmadı çekip çekmediği kontrol edilmedi. Bu konuda müşteri hizmetlerini aradım ilgilenip haber verileceği söylendi.


Son 2 aydır müşteri hizmetlerinden haber bekliyorum. Kullanmadığım şeyin parasını ödüyorum. Müşteri hizmetleri çok ilgisiz net cevap ve geri dönüş yapılmıyor. Faturamla ilgili fazlalık için 3 aydır cevap bekliyorum. Defalarca aradım. Geri dönmediklerini söyleyince de geri dönüş olmuş burada yazıyor diyorlar.

Gülbinaz 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön