11 Eylül 2013 #2006032

Tivibu 1 Aydır Arızalı Cihaz İçin Servis Hizmeti Alamıyorum!

1 ay önce Tivibu kutum bozuldu, üzerindeki ışıklar yanıp sönüyor ve sonrasında görüntü kilitleniyordu. Bir aydır en az 10 defa konu ile ilgili olarak müşteri hizmetleri ile görüştüm ve inatla servis göndermek yerine santral üzerinden hızımı arttırdıklarını söylediler ve sonuç yine hüsran.


Tivibu kutumu ilk kullanırken yanıp sönmeyen ışıklar bile onları ikna edemedi ve hala servis gönderilmiyor. Niye servis gönderemedikleri de belli aslında. Siz bütün müşterilerinize bedava 2 aylık Tivibu ev önerirseniz ve bunların sadece yarısı bile bu teklifi kabul ederse ne olur. Servisleriniz ancak kurulumla uğraşabilirler. Sağlam bir servis ağı oluşturmadan bu kadar büyümeye çalışan Tivibu'yu kınıyorum.

Yusuf 96 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf13 Eylül 2013

    Artık şikayetim ile ilgili olarak endişelenmenize gerek yok. Yine cihaz adaptörlerimin çıkarttırılıp taktırılmasını kabullenemediğimden cihazlarınız size iade edip üyeliğimi sonlandırmaya karar verdim. İşin garip tarafı TTNET in internet bağlantısına ilişkin tüm hizmetlerinden ve hatta TİVİBU WEB hizmetinizden bu kadar memnun olduğum halde TİVİBU EV e ilişkin satış sonrası hizmetleriniz gerçekten içler acısı.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön