04 Ocak 2014

Taşındığım Yerde TTNET'in Altyapısı Yokmuş!

Bir senedir TTNET kullanıcısıyım,hanemi bir kaç sokak ileriye taşıdım, TTNET`e internetimi nakil yaptırmak istediğimi söyledim TTNET`in cevabı ise -taşındığım yerde alt yapı olmadığı için nakil işlemi yapamayacaklarını söylediler- Ben Kocaeli'nin derince ilçesinde oturuyorum. Eğer TTNET`in , Türkiye'nin en önemli illerinden biri olan Kocaeli`nde alt yapısı yoksa, nerede bu TTNET`in büyüklüğü ve kalitesi?

Sorunnumun biran önce halledilmesini istiyorum ve ayrıca kullanamadığım internet hizmetimin de faturama yansıtılmamasını talep ediyorum.

Ümit 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön