27 Ocak 2014 #2257255

Sorunun Kaynağı TTNET'in Şebeke Sorunu mu Sorumsuzluğu mu?

Türk Telekom bir alt katıma fiber optik internet verdiği halde yaptığım görüşmelerde bana oturduğum apartmanda şebeke olmadığını ısrarla söylüyorlar ve adsl hizmeti bile vermiyorlar. 444 0 375 ile yaptığım görüşmede(ki en az 30 defa görüştüm) bölge müdürlüğüne (ki en az 5 defa gidip yüz yüze görüştüm) başvurun diyor ve bölge müdürlüğü de bana ısrarla şebeke yok diyor.


Tamam iyi güzelde bu şebeke kattan kata değişiyor mu? 4.katta fiber TTNET var, 5.katta adsl hizmeti bile yok. Bu TTNET'in çifte standartı mı yoksa iş bilmezliği mi?


TTNET hakkında hep şikayet duymuştum ama ilk kez bire bir ben aynı sorunla karşı karşıya kaldım.

Ercüment 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön