03 Şubat 2014

Milas Türk Telekom Müdürlüğü Sorunumuzu Çözmüyor!

2525137124 no'lu hattım kapatıldı. Yalın internete başvuruyorum ankastre kutusu bozuk diyorlar elektrikçi getirdim arıza değil ve 10 slotlu kutunun 3 tanesi dolu 7 tane boş yer varmış. Fotoğrafları attım ama inceleme dahi yapmamışlar.


Bu kurumların ciddiyeti hakkında şüphe etmeye başladım. Koskoca 2 kurum 2 tane teknik elemanın yanlış beyanıyla insanlara yanlış yönledirme yapıyorlar. Bundan öte diyecek birşey var mıdır?


Müşteri memnuniyeti deniliyor, dürüst hızlı hizmet deniliyor? 2 tane eleman ellerinde çeviriyor bu kurumları haberleri yok!


Lütfen yeni bir ekip yönlendirilerek buradaki yanlış yönlendirmelerin önüne geçilsin.

Aydın 106 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Aydin Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön