Türk Telekom Meşgul Şikayetleri

(31 şikayet)
Türk Telekom

Türk Telekom tahsilat birimidir nedir yaptığınız işe kızıyorum. Meşgule atıyorsam nedir, müsait değilimdir değil mi? Hastanedeyim, acil hastam var onla ilgilenmeye çalışıyorum, bir yandan da bir yerden acil tel…

4 g
Türk Telekom

444 0 375 tarafından gün boyu aranmaktayım, cevap veriyorum 3 saniye sonra meşgule düşüyor operatörümle ilgili bir sorun yok, neden aranıyorum neden meşgule düşüyor?

10 Ocak
Türk Telekom

29 Aralık'tan beri internetimiz yok. İnternet olmadığından Tivibu hizmetinden de yararlanamıyoruz. Nereden başvurduk bu TTNET'e. Hiç iletişim de yok. Hep meşgul çalıyor müşteri hizmetleri.

05 Ocak
Türk Telekom

444 0 375 numaralı telefondan sürekli aranıyorum. Açmıyorum arıyor, meşgule atıyorum arıyor, açıyorum ses yok. Aramalar hala devam ediyor. Bu nedir yahu?

29 Aralık 2017
Türk Telekom

Tam 1 haftadır Türk Telekom müşteri hizmetlerini arıyorum ama bir türlü bağlanamıyorum. En kötüsü de bağlanamamak değil biz arıyoruz oradan oraya sürükleniyoruz, onlar arıyor meşgul olduğumuzu belirtmek adına m…

19 Aralık 2017
Türk Telekom

Türk Telekom müşteri hizmetleri telefona bakmıyor. 2 gün önce de aradım. Biraz önce aradığımda meşgule alındım 5 kere. Neden? 1 kere de tam T.C. kimlik no. Girerken robot yüzüme kapattı!

19 Aralık 2017
Türk Telekom

Tarifemi iptal ettirmek için aradığımda şu an meşgul deyip sürekli telefonu kapatıyorlar. 39 lira öderken birden 75 liraya çıktı. Maddi olarak o faturayı ödeyemem lütfen iptal olsun.

14 Aralık 2017
Türk Telekom

Türk Telekom TTNET ve Tivibu bağlatacaktık. Sözleşmeyi imzaladık fakat imzaladıktan sonra çalışan arkadaşlar arayıp sizin evinizin altyapısı buna uygun değil dedi. Arıyoruz telefonları sürekli meşgul.

02 Kasım 2017
Türk Telekom

Sayın yetkili, şikayetim çağrı merkezi dün tanıtım amaçlı bir arkadaş aradı yarın 17:30'da tekrar arayın dedim. Bugün 14 (ondört) defa arandım. Yeter! Açtım; müzik dinletip kapattınız, meşgule aldım 20 dakika s…

27 Ekim 2017
Türk Telekom

Türk Telekom müşteri hizmetleri sürekli arıyor, meşgule veriyorum tekrar arıyor, kardeşim çalışıyorum! Meşgule vermek ne demek? Müsait değilim yani? Hadi açtım bu sefer de kapatılıyor bu işlem 10 kere oldu bu n…

04 Ekim 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön