04 Şubat 2014
Yorum Yap
#2274928

Karşıyaka Türk Telekom Personelinin Engelli Vatandaşı Dövme Girişimi!

Dün Türk Telekom Karşıyaka müdürlüğüne saat 13:20'de hem telefon hemde TTNET
aboneliğimi kapatmak için gittim. Görevli kişiler 13:35'te öğle yemeğinden döndüler.
Başbakanlıktan almış olduğum engelli kartımla sıra beklemeyeceğimi düşünerek, görevliye bahsettim, burası devlet dairesi değil dedi! Engelli kartım özel bankalarda Öncelik tanıyor, sizinkiler tanımıyor!


Personele soyadını sorduğumda vermeyeceğini söyleyen personeliniz adının S**** öldüğünü öğrendim ve neden geç gelip bizi bekletiyorsunuz deyince bana "ulan" içeren cümle ile kavga tonunda cevaplar aldım!


Akabinde başka bir çalışanınız üzerime yürür edası ile geldi ve bağırmaya başladılar, içeride bulunan müşterilerden biri, personelinize sizin müşteri ile böyle konuşmaya hakkınız yok diyerek müdahalede bulundu. Kameralardan personelinizin ise geliş saatine bakmanızı ve S**** isimli personelinizin içerideki tavırlarını seyretmenizi istiyorum.


Mustafa Hadi U.

Ebru Ebru 131 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın Ebru Hanım, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Kader GÜNAYDIN Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler