17 Ocak 2014 #2240357

İptal Ettiğim TTNET Hizmeti İçin İcraya Verilmişim

2012 Ekim ayında aynı anda Telefon, Tivibu ve interneti şubeye giderek iptal başvurusunda bulundum. Şube yetkilileri Müdürlüğe gitmemi belirttiler ve bende Merkez müdürlüğüne giderek 3 tane ayrı ayrı dilekçe verdim iptal olunması için ama 2 abonelik iptal olmuş internet olmamış. Telekom müdürlüğüne ayrıca dilekçe verdim. Yine olmadı.


Bu sefer Merkez müdürlüğü şefine gittim ve durumu anlattım. Oda sistemde bana evet 2012 10 ayından beri modem takılmamış olduğunu gösterdi. Bu ay bana Telekom avukatlığı adıma icra başlatıldığını söylüyorlar. Ne yapmam lazım?

Ömer 80 Okunma

Cevaplar

  • Ömer06 Ocak 2015

    İcra devam ediyor. Nasıl kontroller devam ediyor. Doğru yerleri kontrol edin. Bakın iptal ettiğimiz tarihte Müdürlüğünüz tarafından bana bizzat ekranlarında modemin takılı olmadığı da gösterilmişti. Basit cevaplarınızı da yazmayın bari.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön