20 Ocak 2014

Hayat Değişir Avea'yla Ama Ne Yönde?

Öncelikle sikayetvar.com'da bu konu ile alakalı şikayetleri inceledim, çoğu tüketici aynı duruma düşürülmüş fakat Avea bu konuda hala aynı tavırla hareket etmektedir. Telefonumla wifi konumuyla internetten data yüklemesi yapmıştım,ancak "internet kullanımınız fatura üst sınıra ulaştı. Hızınız başka bir kampanya/paketiniz yoksa düşürülecektir" uyarı mesajı gelmesi üzerine güncel faturamın 122,47 TL olduğunu öğrendim.

Öncelikle 1 GB.lik internet kullanım paketiniz 19 TL ise nasıl oluyor da 53 KB.lık bir kullanıma 90 TL. gibi bir ücret yansıtıyorsunuz? Benim fatura üst sınırım ne şekilde belirleniyor? Bu meblağ abonelik sözleşmesinde sorulmamıştır,bu durum bariz bir şekilde insanları kandırmaktır!

Ufuk 76 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ufuk20 Ocak 2014

    Gerek bu siteden gerekse sosyal medyada bu şikayetten muzdarip olan çok abone var.Avea herkese''İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır" cevabını veriyor daha sonra müşteri hizmetlerinden aranıyorsunuz aynı şeyler sürekli kb ücretinden bahsediyor arayan kişiye problemi çözecek bir yetkiliye aktarın diyorum tekrar kb ücretlerinden bahsediyor yani bu ücreti ödemeniz gerekiyor tavrı ile,ne yazık ki çözüm odaklı bir yaklaşım yok bu durum tüketiciyi kandırma düzeni en yakın zamanda kurtulmak istiyorum avea'dan.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön