11 Şubat 2014

Hangi Birini Yazayım TTNET?

Taşınmam sebebiyle internetimi taşıdım. Yaklaşık 20 gün kadar internetim açılmadı. 444 müşteri temsilcisi ve Ceyhan TTNET + TTNET bayisi olmak üzere 20 gün boyunca mekik dokudum. Yaklaşık 20 gün kullanamama rağmen tam internet faturası ödedim. Ceyhan TTNET gittiğimde bana faturamdan düşüleceğini söyledi ama yapılmadı.


Bugün hem fatura ödemek için hemde bu durumu sormak için tekrar gittim. Bana yine aynı bahaneleri olan sistemde sıkıntı varmış (3 aydır) ve şöyle bir şeyle karşılaştım. İnternetim kapanmadan faturama "geç ödediğim" için açma kapama parası yansıtıldı 20 tl.


Hem benden gecikme bedeli alacaksınız hemde internetim kapanmadan açma/kapama parası keseceksiniz.


Mahkeme yolu göründü.

Erman 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Erman15 Şubat 2014

    Henüz sonuç alamadim.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön