02 Mart 2015

Hakkım Olan Hızı Veremeyen TTNET

TTNET bağlantımı 05.02.15 tarihinde Çınarlı Telekom müdürlüğünden gelen teknik personel başvuru tarihinden 3 hafta sonra gelip sonunda internet hat bağlantımı yaptılar. Yaptıktan sonra hız testimi yaptığımı yaptığımda 3. dünya ülkesinde olduğumu bir kez daha hatırlattığınız için buradan teşekkür ederim.


4 Mbit bağlantı gördüm. Aradım 444 0 375'i arıza kaydını açtılar. Yaklaşık 1 hafta sonra hızım 8 mbit çıkardılar. Bağlantı yapılmadan önce TTNET ile görüşmemde 16 Mbit hattımın desteklediğini sözlü olarak teyit aldım. Yan duvardaki komşum 16 Mbit net hız görebiliyor. Neden benim hakkım vermiyorsunuz? İzmir'in merkezinde oturuyorum köyde değil. Çok sinirlendirdiniz beni.

Ahmet 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön