19 Kasım 2013

Faturamın Neden 2 Katına Çıktığının Bilgisini TTNET'ten Alamıyorum!

Diğer şikayetimin öncesinde faturaya itiraz etmek için üstüste olmamak kaydı 3 gün içerisinde toplamda 6 kez aradım TTNET'i her seferinde sistemlerinde arıza olduğunu söylediler. Asıl fiyasko en son aradığımda oldu telesekreter üzerinden her telefonumda çözüm aradığım ve insanları oyaladıklarını düşündüğüm müşteri hizmetleri yetkilisi yerine yeni abonelik kısmını tuşladım.


Farklı bir isimle kendimi tanıttım ne oldu dersiniz orada arıza yok hemen abonelik yapmak için bilgilerimi istediler. Bende abone olmak için aramadığımı defalarca aradığımı hep arıza olduğunu söylediklerini ilettim. Kendilerinin farklı bir birim olduğunu söylediler o nedenle arıza olmadığını söylediler ama gelin görün ki en başta yazdığım ve öğrenmek için 6 defa aradığım fatura bilgilerimi ve neden faturamın 93 TL geldiğinin bilgisini sistemleri farklı olan bu birim hemencecik verdi.


Yorumu sizlere bırakıyorum. TTNET'e şikayette bulundum buraya da bunları yazarak şikayet ediyor ve bu yanıltmacayı ifşa ediyorum!

Mehmet 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön