05 Aralık 2014
Yorum Yap
#2864027

Faturalı Avea nı? Tövbeler Olsun!

Seç 500 tarifesinde 2 yıllık faturaAvea kullanıcısıyım. 2013 şubatta Avea Müş. Hiz. arayıp, bir yıllık taahhütle % 25 indirimli ödeyeceğimi bildirdi. Taahhüt verdim. Yaklaşık 1 hafta sonra yine arayarak ayni şeyi tekrarladı. Taahhüdü yenileyip kullanmaya devam ettim. (Meğer bu bir oyunmuş)
Bir yıl sonra telefonumda kayıtlı olan mesajlarla yine 1 hafta arayla iki defa taahhütlerin yenilendiği bildirildi.


Bu yıl Kasımda operatör değişikliği yaptığım için 160 TL. Ceza kesildi. Durumu Avea Muş. Hız. Ne bildirip şikayet kaydı yaptım ama geri dönülmedi ve 24 TL'lik tarifeye borç yokken 208 TL. Fatura kesildi. Yazılı ve sözlü hiçbir taahhüdüm olmadan cezaya tabi tutulmam büyük haksızlık.

Ertuğrul 63 Okunma

Cevaplar

  • Ertuğrul29 Aralık 2014

    Avea'nın bu yaptığı dayatmadan başka bir şey değil. Ben 2014 yılı için kesinlikle kampanya onayı vermedim. Başka bir operatöre geçtiğim için ikinci bir şikayet kaydını bile kabul etmiyor. İyiki böyle siteler var da sesimizi duyurabiliyoruz. Teşekkürler

  • Ertuğrul29 Aralık 2014

    Avea müşteri hizmetleri personeli ilgilendi fakat ona dikte edilen mesajdan dolayı mesajı tekrar etmekten başka yapacak bir şeyi yoktu. Güya benden sesli mesajla onay alınmış. O halde bunu bana dinletsinler. Şikayetim ile ilgili güya bana dönülmüş. Asla dönüş yapılmadı. Bunu da ıspatlasınlar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler