14 Nisan 2015

Elin Oğlu Uzaya Asfalt Dökecek TTNET İnternet Bağlayamıyor!

2014 yılı ortalarında internet başvurdum, yanlış anlamayın doğu da ücra köşelerde falan değilim, batı da turizm göbeğinde İzmir Yenifoça'dayım. Yaklaşık bir yıl olacak cevap olarak "Sokakta direk yok!" İletişim çağında 2015 yılında yaşıyoruz elin oğlu uzaya asfalt dökecek, biz direk dikilsin diye bekliyoruz.


Ülkeye turist gelecek mayo giyip abdest bozacak diye ödünüz kopuyor. Yunana başvursam adamlar kablo döşer belki. Yandaş TV ve gazetelere milyarlık reklam verene kadar turist bekliyorsak buraya 3-5 yatırım yapın da reklam parasını çıkarın, cami istesek minareye internet aktarıcısı bağlar mısınız
acaba?

Semih 177 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön