03 Şubat 2014 #2271906

Elektrik Kesildikten Sonra TTNET Hizmet Veremedi

Yaklaşık 50 saat önce genel bir elektrik kesintisi oldu. O sırada internetim gitti, 30.01.2013 tarihi olması lazım. Saat 15.35 gibi bir saatte arıza kaydı oluşturdum. İlk arıza kaydı oluşturan müşteri temsilcisi hiçbir bilgi vermedi, sorgulamadı dahi durumu. Buna takiben yaklaşık 6-7 kere daha müşteri hizmetlerini aradım, her biri farklı bilgiler verdi. Tez yazmam gerektiğini, durumun çok acil olduğunu, yetkili birime ekstradan mail atılması gerektiğini belirttim.


Ayrıca dün mail de attım. Biraz önce mail için aradılar. Gene hiçbir bilgi vermediler. Yetkili birimi bilgilendireceklerini söylediler. 48 saat de geçti, hala bilgilendirme dahi yok Bugün çözülmez ise iptal ettireceğim.

Ozan 282 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön