29 Kasım 2013

Dünya Devi TTNET İnternetimin Naklini Hala Yapamadı!

İnternetimi İzmir'den Çanakkale'ye nakletmek için başvurdum. Öncesinde telefon hattımı taşıttım. O taşınınca aradım bildirdim. Kanuni süreleri 8 günmüş (buna teknolojiyi kullanamama süresi diyebiliriz). 8 gün geçti.


Çanakkale'deki telefonları yok, kuruma da gidip muhatap olmak istemiyorum, çünkü yaptıkları (daha doğrusu yapamadıkları işler) muhatap alınmayacaklarının göstergesidir. TTNET Müşteri hizmetlerini aradığımda ise niçin bağlanamadığı ile ilgili bilgi bize ulaşmadı diyorlar.


Önceleri cep telefonuma uğraşıyoruz diye mesaj atıyorlardı, ondan da vazgeçtiler. Yani nasıl olsa elimizdesin mantığı...


Bu kurumları özelleştirenler hizmet kalitesinin yükseleceğini söylemişlerdi, biz de inanmıştık...

Ahmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön