Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Türk Telekom ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Saycan sonuçtan hiç memnun değil

Comtel Bayi Türk Telekom Yanlış Tarife

141
Saycan
Saycan 03 Şubat 14:44

Comtel iletişim adlı Türk Telekom bayisi hat taşıma işleminde 6+5 GB yani 11 GB interneti 1 yıllık sağlayacaklarını söylediler. Meğer 5 GB İnternet, 3 aylıkmış. Bayiden A*** isminde bir bayanla tarife değişikliği yaptı. Türk Telekom'u aradım kesinlikle çözüm üretmiyor. Şimdi bayiyle görüştüm siz merkeze inanmayın 11 GB internet sağlayacağız diyor. Resmen alay ediyorlar. Türk Telekom'dan bu bayiyle ilgili işlem yapmasını bekliyorum.

Benzer Şikayetler

profile
184
2 hafta önce

Türk Telekom GSM Hatlarındaki Yüksek Fiyatlar!

Türk Telekom GSM hattını 2 yıldır kullanmaktayım. 10 GB internet 3000 dakika ve 3000 SMS'lik 65 TL'lik tarifem 152 TL olarak kullanabileceğimi söylediler. Operatör değişikliği yapmak istemiyorum. Tarifemi daha uygun bir ücret ile kullanmaya devam etmek istiyorum.

profile
142
2 hafta önce

Türk Telekom Ve İnternet Aşım Ücreti

Türk Telekom'a geçeli 11 ay oldu cumhurbaşkanlığı tarifesi kullanıyorum. İnternetim bittiği için yaklaşık 10 dakika arayla 6 defa 100 MB karşılığı 15.60 kuruştan internet göndermiş. Bilgim dışında yapılan bu haksızlığın bir an önce son bulmasını istiyorum.

profile
172
2 hafta önce

Türk Telekom Taahhütlü Tarifenin Bedelini Yükseltti

Türk Telekom devam eden taahhütlü faturalı hattımın bedelini, taahhüt tarihinden 3 ay sonra 2.5 katına çıkardı. Şikayet kaydının cevabını arayıp bilgilendirmek yerine problem yoktur deyip SMS ile geçiştirdi. Taahhütle beraber hediye edilen internet paketini de iptal edersem ceza bedeli yansıtacağı...

Türk Telekom Taahhütlü Tarifenin Bedelini Yükseltti
Türk Telekom Taahhütlü Tarifenin Bedelini Yükseltti
profile
175
3 hafta önce

Türk Telekom Kullanıcılarına Destek Olmadı

Türk Telekom mobil cep telefonu tarifeleri hakkında diğer operatörlerden çok geride olduğunu bu deprem sonrasında yine belli etti. Diğer operatörler kullanıcılarına destek olmak amaçlı, dakika ve internet desteği verirken Türk Telekom kullanıcılarına destek olmaktan çok uzaktır.

profile
392
14 Şubat

Türk Telekom Kullandığım Tarifede Olan Sorun

Türk Telekom faturalı Selfy özgürce 20gb+ sınırsız sosyal medya (Facebook, Instagram Youtube.com ve Twitter) kullanmaktayım. Taahhüdün 2. Yılındayım fakat şöyle bir sorunla karşılaşmaya başladım. Sınırsız sosyal medya uygulamalarını kullanırken normal 20gb lik internet paketinden kullanmaması lazım...

Türk Telekom Kullandığım Tarifede Olan Sorun
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .