22 Ocak 2014 #2250069

Bir Avea Klasiği Olarak Yüksek Fatura Geldi

10 yılın üzerinde kullanmakta olduğum Avea hattım üzerinden 2 sene önce aylık 5 tl ücret karşılığı ve 2 yıllık taahhüt ile bir cep telefonu aldım, hiçbir zaman bu ücreti 5 tl olarak ödemedim hep 7,50 tl ödedim. Asıl şikayet konum ise yaklaşık bir ay önce tarifemi değiştirmek için Avea müşteri hizmetlerini aradım. Hattım üzerinde herhangi bir taahhüdüm bulunup bulunmadığını, ayrıca tarife değişikliğinden dolayı her hangi bir ekstra ücret ödeyip ödemeyeceğimi üzerine basarak sordum ( ses kayıtlarından bakılabilir).


Bana herhangi bir ekstra ücret ödemeyeceğim, tarife değişikliği yapabileceğim söylendi. Ancak faturada durum böyle olmadı. Beklediğimin üzerinde bir fatura ile karşılaştım.

Ayşe 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ayşe28 Ocak 2014

    Sadece geri dönmek için dönüş yapıldı kesinlikle sorunumla alakalı bir çözüm üretilmedi,problemim çözülmedi ayrıca konuyu tekar araştırıp dönüş yapılacaktır denmesine rağmen geri dönüş olmadı.yinede şikayetvar ekbine çok teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön