04 Eylül 2013 #1992443

Bıktım Senden TTNET!

Kota aşımı masallarından bıktım. 2 ayda bir 3 TL 5 TL en son faturamı düştüğünde 66 TL fazlalık toplam 99 TL'lik fatura hattı iptal ettiriyorum arıyorlar dondurma işlemi gerçekleştirelim fatura yansımayacak tekrar Telekom'a gitmenize gerek kalmayacak yine iptal ettirmek istediğinizde diyorlar. Özellikle sorduğum halde şimdi çözüm bulunmadı.


Madem iptal edin diyorum Telekom'a gitmeniz gerek vs. deniyor! İşin özeti her konuştuğun farklı bilgi aktarıyor hepsi farklı eğitim mi alıyor bunların da hepsinin anlatımı farklı? O böyle diyo diğeri hayır öyle değil böyle diyor...


Bıktım senden TTNET! Son kez kapattıracağım bir daha da tövbeler tövbesi seninle işim olmaz bu kadar şikayet almanla kaliten belli zaten...

Şenay 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön