22 Ocak 2014 #2250158

Bayi Ödemeyi TTNET'e Aktarmıyor ve Borç Görünüyor

Kuruma 20.11.2013 son tarihli fatura ile ilgili Batıkent Osmanbey çarşısı Türk Telekom bayiinden ödeme yapılmış ancak bu ödeme sistemde görülmeyerek bir sonraki fatura ödemesinde tekrar 20.11.2013 tarihli fatura için ödeme alınmış. Aralık ayı faturası ödenmemiş durumda gözükmektedir konu ile ilgili dekontlar tarafınıza fax çekilmiş. Ancak şubeye gitmemiz söylenmiştir şubede aralık ayı ödemesini gerçekleştirdiğini söyleyip dekont vermiştir.


Ancak teyit almak için aradığımızda yine ödenmemiş görünmektedir . Bu şubeyi denetlemenizi talep ediyorum çünkü paraları sisteme aktarmayıp kendi cebine alıyor anlaşılan. Ödeme yapmamıza rağmen içinde bulunduğumuz mağduriyetin giderilmesini ve bayinin incelemeye alınmasını talep ediyoruz.

Özlem 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön