20 Ocak 2014

Bağlantıdaki Hız Sorunu ve TTNET'in Şaşırtan İlgisizliği

Bugün 8 mbit'e kadar olan aboneliğimde sadece 0.85 mbit hız almaya devam edeli 3 ay olduğu için sanırım 15.sefer TTNET çağrı merkezini arayarak bu sefer yetkili biri ile görüşmek istediğimi belirttim ve içinde bulunduğum durumu (http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2156586) açıkladım.


2014 yılının başlarında olduğumuz şu günlerde İstanbul gibi metropolitan bir kentte TTNET gibi Türkiye'de bulunan kaliteli olması beklenen en eski internet şirketinin bana bir cep telefonunun data aktarım hızından yavaş bir internet sunuyor olmasını nasıl açıkladıklarını sorduğumda, çalışanların yapabileceklerini yaptığını yani "anca bu kardeşim işine gelirse" yi daha kibarca söylemiş oldu.


Teşekkürler TTNET.

Emre 135 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön