27 Ağustos 2013 #1977145

Avea'ya Habersiz Taşınan Hat!

Firma olarak kullanmakta olduğumuz Vodafone kayıtlı iş ortağım hatlarından bir tanesi bilgimiz dışında bir başkası tarafından Avea operatörüne taşınmış. Ne Vodafone ne de Avea müşteri hizmet yetkilileri konu ile ilgili hiçbir şey yapamıyor. Kim tarafından yapıldığını sorduğumuzda ismi saklı tutuyorlar ancak nasıl oluyorsa daha ıslak imzalı belgeler ellerine ulaşmadan hattı taşımışlar bile. Ortada bir hata var yanlış yapıyorsunuz diyoruz ancak talimat verilmiş diyorlar. Yapabilecekleri bir şey yokmuş. Avea'nın yapabileceği ne var zaten sadece reklam ver.

Tc 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön