26 Ağustos 2013 #1975532

Avea'nın Mikro Sim Kartları Bozuk!

Nasıl bir yanlışa düşmüşüm haberim yok. 3 ay evvel Vodafone hattımı Avea'ya geçirdim.Yeni tip sim kart olduğu için akıllı telefonumda kullanıyordum ta ki sesim gitmemeye karşı taraf aradığında açık olmasına rağmen bana ulaşamamasına rağmen.


Müşteri temsilcileri 4 görüşmem de de farklı farklı yollar denedi. En son Avea'nın yeni kurduğu bir sisteme kayıt yaptırmak oldu.Dönüş yapılacağı bilgilendireleceğim söylendi ama bu arada arayan ulaşamıyor arada bir ulaşıyor ulaşsa sesim gitmiyor.


Kaç telefona taktıysam sim kart o telefonlara da aynı şeyi bulaştırdı.Ne biçim bir firma nasıl bir ilgisizlik.İlk fırsatta hatlarımı kapattıracağım inşallah.

Yasin 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön