11 Eylül 2013 #2007051

Avea'nın İnTouch 2 Telefonu Mağdur Etti!

Avea'nın cihaz kampanyasından almış olduğum Avea inTouch 2 cihaz çok kısa sürede arızalanıp kendiliğinden açılıp kapandığı görüldü. Bayii aracılığı ile servise yolladım, sorunun olmadığını diğer cihazlar ile eşdeğer olduğunu belirterek geri yolladılar ama aynı soru kısa bir sürede tekrarlandı. Yolladım aynı cevap ve üçüncü kez yolladım. Cihaz ana kart değişimi için beklemektedir deyip 17.08.2013 tarihinden beri bekliyorum.


Konu ile ilgili durumu Avea'ya defalarca bildirdim ama servisin sorunu olduğunu söyleyerek geçiştirdiler. Kullanmadığım halde internet paketinin dondurulmasını talep ettim ama imkansız olduğunu söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Abuzer 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Abuzer15 Eylül 2013

    avea ile ilgili sıkıntım yok ama bu kampanyadaki davranışları beni soğutuyor. aveanın ilgisizliği veya servis seçimi konusunda ilgisizliği kendileri yapmış oldukları hata ama müşteri memnuniyeti sıfır oluyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön