06 Eylül 2013

Avea'nın İnterneti Edge Hızında Kalıyor!

Avea'nın kapalı alan çekim kalitesi bu aralar iyice rahatsız etmeye başladı beni. Şu an kaldığım yerde telefonumu camın önüne koymadığım zaman çekmiyor. Ayrıca evimde Avea E hızında kalıyor. Şu kadar baz istasyonumuz var diye reklam yapılıyor ama hikaye.

Üniversite bölüm binasında da iyi çekmediği yerler var. Ayrıca taahhüt sürem dolduktan sora geçmek için tarife ararken aynı özellikteki tarifelerin 10 TL kadar diğer operatörlerde daha ucuz olduğunu gördüm. Yeni gelen müşterisine yaptığı kampanyayı sürekli müşterisine yapmıyor Avea.

Olcay 150 Okunma

Cevaplar

 • Olcay21 Ocak 2014

  Bulunduğum yerde çekim kalitesinde hala bir düzelme söz konusu değil. Tamam efendim ilgileniyoruz lafları tamamen hava cıva.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Olcay09 Eylül 2013

  Şikayetimle ilgili firma tarafından arayan soran kimse olmadı. Çekim kalitesini de birden değiştirecek de değiller. Bu nedenle başka operatöre geçmeye zaten karar vermiştim. Güle güle Avea.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön