27 Ağustos 2013 #1979203

Avea'nın Çekim Gücü Yeterli Değil!

Avea'nın yeterli derecede çekmemesinden kaynaklı aktif olarak telefonumu kullanamıyorum. Asansörde dahi telefonum çekmiyor..Kullandığım operatörün bayiisine başvurduğumda 3G'yi aktif hale getirdiğinizde daha iyi kullanabileceğimi söyledi,fakat değişen bir şey yok.


İşim dolayısı ile İstanbul dışına Düzce'de bulunan fabrikada ikamet ediyorum firma içinde giriş katta ve bodrum katın hiçbir noktasında telefonum çekmiyor. Açıkçası daha önce kullandığım operatörü pahalı diye değiştirmiştim fakat daha aktif kullanıyordum. Sanırım tekrar değiştirmek zorunda kalacağım.

Serap 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Serap12 Eylül 2013

    şikayetim üzerine beni 1 kere ye mahsus aradılar.Benden sorun yaşadığım 2 bölgeden ancak birin inceleyebileceklerini ve açık adresini istediler.Adresi bilmediğim için cevap veremedim.Ben sorun yaşamaya devam ediyorum ve tekrardan kimse benimle iletişime geçmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön