22 Eylül 2014 #2705696

Avea'dan Tarifemin 3 Katı Fatura Geldi

Üzerime kayıtlı eşimin kullandığı 0542 ile başlayıp 12 ile biten numaram PRO600 tarifesi kapsamında 39 TL olan tarife eşime herhangi bir uyarı mesajı atmadan süre aşımı bahanesiyle 119,25 TL olarak faturalandırılmış. 3 saat önce talep ettiğim ve AVEA'nın 1 TL ücret karşılığında gönderdiği/göndereceği detaylı fatura elime ulaşmamıştır. Firma en geç 2 saatte size ulaşır dediği detaylı fatura halen mailime gelmedi. Bunun temel sebebi nedir? Firma fatura üzerinde oynama mı yapmaktadır?


Daha bir maili göndermekten yoksun bir firma bize ulaşmayan uyarı mesajlarının bize gönderdiği ve bize ulaştığı iddiasındadır. Karşımızda kurumsal bir firma olmadığı açıktır. Haklarımı BTK ve Tüketici Mahkemesinde arayacağım..

Mahmut 178 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mahmut22 Eylül 2014

    Bu cevap herhangi bir sorunuma cevap vermeyen standard bir formattır. Bu yüzden lütfen sşikayetim "cevaplanmış" olarak işaratlenmesin. Aksi halde şikayetvar.com'dan da şikayetçi olmak durumunda kalacağız. Site yönetiminden tüketicinin yanında olmasını bekliyoruz.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön