29 Ağustos 2013 #1982951

Avea'dan Siber Saldırılara Maruz Kalıyoruz!

Bir kaç gün önce GPRS'e bağlanmadığım halde Avea'dan sürpriz kesintiler aldığımı yazmıştım. Anında servis sağlayıcım olarak Avea'dan GPRS bağlantımı kapattırdım. Telefon gerçekten de durduğu yerde duruyor, elime dahi almıyorum.


Gariplik:İşlem kaydını açtığımda 8 farklı zamanda www. avea. com. tr URL'si ve gönderilen/alınan paket sayısı 0. DDoS saldırısına örnek olarak Web Güvenliği derslerine girecek seviyede Avea bilişimde kendini aşmış.


Avea'nın siber saldırılarına artık alışmak gerek çok dikkatli olmalıyız. Avea bir şeyi merak ediyorum sırada XSS Saldırıları mı var yoksa SQL Injection mı?

Baki 77 Okunma

Cevaplar

  • Baki03 Ekim 2015

    Firmanın benden elde ettiği haksız kazancı helal etmiyorum. Haksız elde ettikleri bu kazançlar için, en büyük sorumlusundan en küçüğünün çocuğumun rızkına gözünü diken bu insanlar için ilahi adalete sığınıyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön