10 Eylül 2013

Avea'dan Aldığım Telefonumun İmei Numarası Kopyalanmış!

Haziran 25'de Marmara Park AVM Avea'dan bir iPhone aldım. Mevcut olan telefonumun şarj olması için yetkili kişiye teslim ettim. Karttan önemli mesajlarımı diğerine aktardım ve o dakika itibari ile yeni telefonumu kullanmaya başladım.


28 Haziran günü telefonuma yasal takip İmei nolu telefonunuz klonlanmıştır mesajı aldım. Mağazaya gittiğimde mağaza müdürü bayan arkadaş bunun başka bir yerde olmuş olabileceğini çok kaba bir dille anlattı.


Avea benimle her şikayetimde irtibata geçiyor, hep aynı cevabı veriyor, bu sizin düşünceniz diyor. Daha önceki aramalarında ben söylemişim gibi birtakım notlar almışlar, gerekirse dinlesinler görüşmeleri, çözüm getirmelerini istiyorum, şikayetçiyim.

Süreyya 41 Okunma

Cevaplar

 • Süreyya23 Eylül 2013

  o saydığınız numaralı şikayetlerime cvp vermediniz sayın yetkili , bu sizin düşünceniz biz böyle bir şey yapmadık dediniz o kadar , çözüm anlayışınızı beğenmedim , hala şikayetim devam ediyor .

 • Süreyya23 Eylül 2013

  şikayetçiyim, hala sorunuma çözüm üretmedielr

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimize; 1988291,1963930,1942547,1925621 nolu şikayetlerinde konuyla ilgili bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön