19 Eylül 2013 #2020444

Avea'da Yüklediğim TL'ler Gidiyor!

Kullanmış olduğum 500 DK her yöne 1 GB internet 1000 SMS olan pakete üyeyim ve aktif olarak kullanmaktayım. 25 TL karşılığında paketimi aktif hale getirmek için yükleme yaptım. fakat ; paketim aktif olmadı yüklemiş olduğum TL'ler anlamadığım bir şekilde çekildi.


Paketim olmasına rağmen neden aktif olmadığı ve yüklemiş olduğum TL'lerimin nereye kesildiği ile ilgili konunun acilen incelenmesini yüklediğim TL'nin mevcut paketime işlenmesini ve tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum.


Aksi halde hukuksal yollara başvuracağım. Bırakın artık insanları saf yerine koymayı. Avea müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

Ümmügülsüm 88 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön