29 Ocak 2014

Avea'da Şebeke Problemi Var!

İzmir/Karşıyaka bölgesinde Şemikler semtinde yeni bir daireye taşındım. Taşınalı yaklaşık 6 ay olmasına rağmen ve Avea müşteri hizmetleri yetkililerine şikayet etmiş olmama rağmen hali hazırda hiçbir işlem yapılmıyor. Uzay çağında diyebileceğimiz bir dönemde İzmir gibi bir şehrin göbeği diyebileceğimiz Karşıyaka bölgesinde Avea hattının çekmemesini ilginç buluyorum. İnşallah kısa zamanda çözüm üretilmesini bekliyorum.

Fahamettin 35 Okunma

Cevaplar

 • Fahamettin09 Nisan 2014

  Telefonum evde çekmediğinden ulaşamamış olabilir misiniz acaba?

 • Fahamettin24 Şubat 2014

  Verilen cevabın sorunu çözmek değil, zaman kazanmak amaçlı olduğunu düşünüyorum. Çözüm üretin lütfen...

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.01.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön